Örömteli osztálytalálkozó

Mi, a Táborfalvi Általános Iskola 1983-ban végzett tanulói, ünnepi hangulatban gyülekeztünk szeptember 23-án, szombaton egykori iskolánkban. Óriási élmény volt újra találkozni! Amikor megérkeztünk, örömmel üdvözöltük egymást, rácsodálkoztunk, hogy talán egy kicsit mindannyian megváltoztunk az elmúlt 40 év alatt.

1983

Kötetlen beszélgetés során szót ejtettünk tanárainkról, iskolai élményeinkről. A múlt szép emlékei mellett beszéltünk az iskola fejlődéséről, életutunkról, szeretett családjainkról is. Bementünk a volt osztálytermünkbe, megkerestük a padjainkat. Szívesen emlékeztünk vissza osztályfőnökeinkre (Ale László 8/A; Bodzsár Pálné 8/B), tanárainkra.

Sajnos, nem mindenki érte meg a 40 éves találkozót. Az ő emlékükre 1-1 gyertyát gyújtottunk.

Köszönjük az iskola igazgatójának, hogy lehetőséget adott találkozónk lebonyolítására az iskola épületében.

2023

Felemelő érzés volt újra együtt lenni, örültünk egymásnak. Bízunk benne, hogy öt, tíz év múlva – hasonló létszámban –, megint összegyűlünk, és újra találkozunk, mert bármi van, volt és lesz, a gyerekkorunk örökre összeköt bennünket.

Bredák Jenőné (Taskó Erika)

Halmi Hajnalka (Sproch Hajnalka)

Galéria >>